KONST / Litografier / Färglitografi 14499095
nr 1449 9095
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 19/190. Färglitografi, bildmått: 38x47, yttermått inklusive ram: 58x66 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:04:21
16/2 19:40:20
100 kr
21/2 16:18:03